Uygulama Hizmetleri

Yat Kaplama

GMC Film’in yat ve deniz araçları kaplama folyoları; araç üzeri reklam, boya koruma, renk değişimi gibi projeleriniz için idealdir. Firmanızın reklamlarını, kampanyalarını folyo kaplama işlemiyle deniz araçları üzerine uygulayabilir, onlarca ürün ve renk seçeneği ile aracınızı dilediğiniz gibi kaplayabilirsiniz.

 

GMC Film yat ve deniz araçları kaplama folyoları oldukça geniş renk yelpazesine sahiptir. Cast yapıları ile zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Esneklikleri sayesinde perçinler ve kıvrımlı yüzeyler üzerine bile rahatlıkla uygulanabilir. Rapid Air / Hava Kanalı teknolojisi hava kabarcığı oluşumunu engeller. Farklı bir tasarıma geçilmek istenildiği zaman yat ve deniz araçları folyoları ısı ve folyo sökücü solüsyonlar yardımıyla basitçe sökülebilir.

 

Geniş renk yelpazemiz ve özel renk üretimimiz sayesinde GMC Film ile yat ve deniz araçları kaplanmasında tek sınır hayal gücünüzdür.

 

 

GMC Film, çok çeşitli uygulamalara cevap veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.


– Boya uygulamasına göre çok daha ekonomiktir

– Dış yüzey koruması, isteğe göre bir kısım veya tamamının dekore edilebilmesi, uygulanması orijinal boyayı veya gövdenin matlığını gizler

– Teknelerin su altı kısımlarında deniz canlılarına karşı bir bariyer oluşumu sağlayarak kabuklu deniz canlılarının yüzeye tutunmasını engeller

– Çevre dostudur

 

uygulama_videosu teknik_ozellikler sss online_brosur omur_boyu_garanti