Uygulama Hizmetleri

Gergi Tavan

GMC Film Gergi tavan sistemleri, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar.

 

Üstelik esnek yapısı sayesinde her türlü armatür ve aydınlatma ürününün kullanılmasına da uygundur.

 

4mt genişlik ve 100mt uzunluğa kadar tek parça halinde uygulanabilen gergi tavanlar, daha büyük alanlarda da ekleme yapılarak rahatlıkla uygulanabilir.

 

Transparan (aydınlatmalı), Saten, lake, mat, süet, metalik ve delikli dokularıyla tavanlarınızı dekore ederken, sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüzdür.

 

Neme dayanıklı, anti bakteriyel yapısı sayesinde 10 yıldan daha fazla bir süre tavanlarınızda en sağlıklı ve hijyenik çözüm olarak ilk günkü görüntüsünü koruyacaktır.


Neden Gergi tavan Sistemleri ?

Eğer tavanlarınız hasarlı, çatlak yada lekeliyse bunları GMC Film Gergi tavan sistemleri sayesinde rahatlıkla gizleyebilirsiniz. Bu sistem sayesinde alçı panoya yada duvar boyasına gerek kalmadan uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

 

Tadilat, tasarım problemi olmadan bir gün gibi kısa bir süre içerisinde tavanlarınıza yepyeni “yangına ve suya” dayanıklı mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yapılarınızın tüm alanlarına rahatlıkla uygulanabilir.


Uygulama alanları:

Alışveriş merkezleri, Mağazalar, Ofisler, Evler, İşyerleri, Hastaneler, Plazalar, Müze ve Sergi salonları… (Mimari yapıların hepsinde rahatlıkla uygulanabilir)

 

uygulama_videosu teknik_ozellikler sss online_brosur omur_boyu_garanti